Malarstwo od zawsze było moja pasją, dlatego od małego samodzielnie poznawałam różne techniki i media. Lubię się uczyć i eksperymentować, co ma przełożenie na moją sztukę, która rozwija się wraz ze mną. Obecnie technika w której tworzę najczęściej to farby olejne, jednak lubię także suchą pastelę i gwasz. Inspiruje mnie malarstwo klasyczne, którego techniki i zasady zgłębiam. Szczególnym upodobaniem darzę postać, jednak ostatnio moim zainteresowaniem cieszą się również pejzaże i malarstwo plenerowe. Jestem osoba o ogromnej ciekawości, determinacji i wrażliwości. Malarstwo to mój sposób na odbieranie świata, którego doświadczam przez filtr osoby z wyzwaniami zdrowotnymi. To pozwala mi patrzeć na świat inaczej, ponieważ czuję go głębiej. Sztuka to moja terapia, sztuka to moje lekarstwo. Jeśli zainteresowała Cię moja twórczość, zaparaszam do śledzenia jej na moich social mediach. Jeśli w oko wpadł Ci jakiś obraz, również zapraszam do kontaktu, chętnie znajdę mu nowy dom. Po pełne portfolio zapraszam na: www.juliakb.art Mój dotychczasowy dorobek artystyczny obejmuje: -wystawa autorska "Między światami", Lubartów, 2025r -wystawa autorska "Cykle tożsamości", Lublin, 2026r. -licytacja obrazu na aukcji charytatywnej balu Arkonii, 2026r.
Czytaj dalej