Jestem amatorem samoukiem od dziecka .Z nieraz bardzo długimi przerwani ale zawsze wracam do sztuki czy obrazu czy żeźby , Wszystko to moje odczucia bądź zachwyt nad innymi dziełami które próbuje wykonać po swojemu . Ostatnio olej pochłonął mnie do reszty.
Jestem amatorem samoukiem od dziecka .Z nieraz bardzo długimi przerwani ale zawsze wracam do sztuki czy obrazu czy żeźby , Wszystko to moje odczucia bądź zachwyt nad innymi dziełami które
próbuje wykonać po swojemu . Ostatnio olej pochłonął mnie do reszty.
Czytaj dalej